ministério da cultura

:: Kapitalizm


Kapitalizm

Kapitalizmin temeli döviz para birimidir. Tüketmek hakkına sahiptir Kim maddi kaynakların mal ve hizmetler için döviz temeli olarak sermayeye sahip insanlardır. Bu metin, sosyal davranış ve insani değerlere ilişkin, kapitalizmin arkasında onların ilişkilerini ve tutumlarını yürüyüşleri her şeyi çözmeye amaçlamaktadır.

 

Işi ölçmek için kabul bir yolu tazminat geçer. O mal, hizmet, bilgi ve fiziksel çaba üretmek için çaba para ile ödüllendirilir bir değişim esastır. Gerçekleştirilen görevlerin karmaşıklığına ve / veya mükemmellik değeri tarafından belirlenir kotaları bulunmamaktadır.

 

Tazminat bir parçası üretim araçlarını sahibi ve kar işletme tarafından elde eğer bunun için öder.Diğer kısmı da göz yumuyor ne başka bir şey olmak değil, sözleşme dua çabalarının nicelenmesine yaşıyor.

 

Işler kötü gittiğinde kapitalizm kendi iş ile, yasalar çerçevesinde onlar, istediğimizi yapabiliriz ödenen ikramiyeli ile sosyal sözleşme bir yırtılma var, onlar ne zaman iş tutmak yardımcı olanlara dolayı ne ödemek kaydıyla karlı.

 

Sahibi için kar sadece katılımcılar zaten onların çabaları için olmayan işletme sahipleri çesit yana, ekipman, yapı ve tesislerin kullanımı ile oluşturulan ödenek olduğunu. Ama kapitalizmin işletmelerin bazı türleri olmayan sahipleri sahibi daha yoğun çalışma araçları ödenmemiş yapmak sadece kullanmak için bir teşvik olduğu için, sözleşmeye, kar katılmak ve böylece artırabilir tahmin daha fazla kar / sermaye iş.

 

Ona hiçbir temettü kazandı hizmeti dışında kendi boşta çaba, şimdi ekstra zaman yeni ürünlerin üretilmesi için gerekli değer bir mağaza olarak sahip olacak, çünkü olmayan sahipleri için ödeme artış kârın bu kısmı göreceli bir avantaj ve sahipleri için hizmetler ek gelir sizin ve aileniz için üreten daha fazla konfor elde edebilir ürün ve hizmetleri daha yüksek bir miktarda elde daha fazla tatmin üreten üretmek.

 

Liyakat, şans ve kalıtım: Sermaye birikiminin meşruiyeti üç faktör tarafından oluşur. Durumda liyakat kişi tasarruf ve birikir mal ve hizmet tüketmek teslim oldu.Kişinin doğrudan neden ve etkisi yoktur Luck, örneğin, bir yabancıya iyi bir bağış almak veya (az miktarda sokmaksızın riski getirisi) çekilişten bir ödül kazanmak. Ve kalıtım kişi ister kendi artan ve azalan ölçek şekilde, sermaye aldığında.

 

Birikim süreci hiyerarşik bir sosyal eşitlikçi olduğunu. Yüksek düzeyleri en temel düzeylerinden daha para büyük bir paya sahip olma eğilimindedir.Alt tabakaların fiziksel efor bir eğilim yüksek katmanların zihinsel çaba daha az ödeme gerekir.

 

Işbölümü uzmanlaşma açık kurallar izler. Üretilen bilginin derecesi pozisyonları ve fonksiyonları ile iktidara orta seviyede ayrılır olmayan sahiplerinin katmanları içine stabilize ekonomi farklılaşma kurar.Fonksiyonları sözde underlings arasındaki potansiyel farkı yansıtmaktadır. Bir anlaşma kötü gittiğinde Ama kapitalist bir dünyada, baz artı emek ve yüksek fonksiyonları iş dışarı çıkmak için ilk bulunmaktadır.Fonksiyonları daha az deneyimli ve eski postane olmayan sahiplerinin oturan daha düşük ücret kazanmak için istekli tarafından yeniden işgal edilmiştir. Onların değer ve insan potansiyelini göstermek için bir şans kazandı sanki deneyimi olmadan sahibi olmayan içindir.Fonksiyonu bir sorun olacak kaybetti sahibi olmayan için, onun diferansiyel önce olduğu gibi aynı şekilde gelir düzeyini tutacak tazminat değer pazara göstermek zorunda olacak.

 

Bir devlet için sahipleri bir rakip olarak görmek için kapitalist kötü olduğunu söyledi. Yani sermayenin büyük kısmının sahipleri tarafından etkilenmiş kapitalist toplum, bu düzenlemenin, tavsiye ve sosyal bölücü gibi etkinlikler için hükümeti iter.Sermaye bir şirketin yatırım için Ama çok büyük ve orada getiri hiçbir beklentisi olduğunu, ya da bu çok yavaş, daha sonra şirket hükümetin sahipleri ortaya çıkabilir diğer faaliyetleri üretimin belirli alanlarda dikkat çekmek ve daha fazla üretmek için ücretleri sermaye.

 

Kapitalizmde herkes için fırsatlar vardır. Her sömürülen veya zenginlik üretmek için kaldıraçlı gereken endüstrilerin ortaya çıkardılar. Yaratıcılık, uzmanlık, zeka, fırsat doğru kullanımı, başlangıç ​​mevcut sermaye ve inovasyon kapasitesi: Piyasa diferansiyel faktörlerle ilişkilidir.

 

Bir kişi olan sermaye işletmeler oynamak mümkün olacak anlamına gelmez. Kaybedecek hiçbir ölümcül yatırım için duygu kişi, sermaye sahibi, varsa onların rezervasyonları tekrar hayatta yaptığı iş için ödenmesi gerekiyor.

 

Kapitalizm hükümet tarafından desteklenmesi gerekmektedir hayatta kalma aralığında nüfusun katmanları oluşturur. Bu katmanlar genelde eğitimin ve bunun için yüksek düzeyde yok, pazar aldı ve nitelikleri taşımamaları nedeniyle herhangi bir faaliyet alanını içinde çerçeveye edemiyoruz. Sosyal bölücü olarak hükümeti bilgi toplumunun devlet sosyal programlar birikim yönetimini yeniden katılabilirsiniz bir şekilde geri tüketiciye bu insanları getirmek için sorumludur.

 

Kapitalizmde tüketim sparing zihniyet yok nüfusun bu bölümlere bazen abartılı. Bu durumda insanlar yerine, bu çabanın bir sonucu ödeme olarak alınan geçirirler. Mal ve hizmetler için ekonominin aşırı harcama varlığını sürdüren nüfusun marjinal bölümünü bırakarak daha fazla kişi sağlayarak sahiplerinin olmayan işgali için artan bir talep oluşturur.

 

Ayrıca savurgan tüketim enflasyonu ve istikrar bozucu toplumu oluşturmak için orta vadeli sevdirmek ürünlerinde malzeme ve para değerini azalan bir sıkıntısı oluşturur. İnsanlar ürün ve hizmetleri satın durdurmak sahipleri iş düşüş, sigara sahipleri boşta ve nihayet yeni pazar talebine ayarlamak için dağıtılır, kârlarını azalttı.

 

Dışlanan tarafından aynı zamanda kapitalist bir toplumda, çok sermaye birikimi ilerleme zihninden de büyük sapmalar vardır.İlk kaybetmeyeceğim, birçok durumda, gerçek para rolü ve lüks için lüksü yaşamak.Para sağlayan para için değeri umurumda değil amacıyla harcayın, ama bu davranış avantajı olmayan sahipleri için işgal jeneratör olmasıdır. Onların varlığı için gerekli mal veya hizmet satın almak mümkün değil varlık hayal kırıklıklarını yaşayan ikinci kamp. Iyi günler için var olmaya devam etmek için hayatını düzenler.

 

Toplumun ve onun etik değerleri aralığı sermayeyi sağlayan kabul edilebilir ilişkileri tanımlar. Yani, ahlak, kanunlar, davranış ve sosyal kuralları kapitalizmi kucaklayan ve ona meşruiyet verir. Sahipleri, sivil sahipleri ve hükümet arasında iyi bir ilişki var, özellikle sistem kendisi dengesiz jeneratör olduğunu.

 

Bir kişi aynı anda tescilli olmayan ve devlet, kapitalizmin sahibi olabilirler. Insanlar arasındaki ilişki aile sahipleri ve hükümet arasındaki bağlantıların karmaşıklığı türemiştir. Onların ücretlerinin başarılı olmak için, kişinin sahip olduğu ilişkinin derecesi bazen çok önemlidir.

 

Insanlar arasında dostluk, bir kişinin yüksek bir maaş almak veya bir meslek olsun ve bir şirketin ürün ve hizmetleri üreterek paylaşımı katılmak yapan büyük bir kanal yapısı karardır.

 

Kapitalizm de toplumda döviz kazanma paylaşımı yapar. Sadece daha önce liyakat, şans ya da kalıtım tartışılan kategorilerine göre dengesiz dağıtır. Dışarı kalanlar kimin transferi Bu tavır sahipleri ve olmayan sahipleri tarafından finanse edilmektedir hükümeti tarafından yardım edilmelidir.

 

Orada sermaye birikimi hiçbir hak olduğunu ve şans ya da kalıtım yoluyla satın değildi zaman devlet ajanı sahip hakkı yoktu miktarını çıkarın yasal yollardan sorumludur. Bir örnek olarak, mal ve haklarının uyuşturucu kaçakçılığı ile birikmiş. Kullanılmayan arazi müsadere hangi hukuk üretken olmasını gerektirir. Ve birçok diğer nedenler.

 

Miras durumunda ajanı kendileri için miras başkenti sol kişinin ölümü doğrudan veya dolaylı olarak katılamazlar geçerli olacak. Burada ahlak faktör yasa geçerli olduğunu ve ilişkileri daha istikrarlı ve samimi insanlar yapar net bir kural olanak vermesidir.

 

Hükümet sahipleri ve sivil sahipleri yönetir. Bu taraflar arasındaki ilişki ölçülülük sorumludur. Bu büyük ve küçük arasındaki dengedir. Gerektiğinde kendi polis gücünü uygular. Bir regülatör suçlar ve aşırılıkları için ceza verir gibi. Kampanyalar, kamusal etkinlikler, reklam, program ve projeler aracılığıyla ileriye yol olarak uygulanan Rehberleri.

 

Güç sermaye kurgu geliyor ve para ile bir sürü insan etkileyebilir kime açısından olduğunu.Etkisi, doğrudan veya dolaylı olabilir. Doğrudan baskın ajan tarafından sermaye blokajı olmayan sahiplerinin gelir desen bir azalma olduğunu ifade eder. Gelir standart azalma oranı hemen tespit olmadığında dolaylı ilerlemesini engelleyen bir faktör tarafından gelir ilerlemesinde bir mesafe üzerinde oluşur.

 

Varlıkları birikir bir jeneratör durum olduğunu. Tüketim lüks, arzu, zevk, konfor ve memnuniyeti makaleleri oluşturur. Yani üçüncül ihtiyacı konusunda çok sayıda makalesi bulunmaktadır bir kişi güvenlik bir anlamda, iyi, gizlilik ve kolaylık korunacak. Bir kişi kullanabileceğiniz ürün veya hizmet ne olur.

 

Sermayenin volatilite işgal yüksek derecede sağlar. Bir ekonomi insanlar sadece sermaye kurtarmak için istekli iseniz o orada hesaplar denge yoktur ve kapitalist sistem nedeniyle ürün ve hizmetlerin alıcı olmaması için çöker. Gelecekte mal ve hizmetler daha yüksek elde böylece devlet, kendi fazlalık biraz daha fazla tasarruf yönetimini teşvik etmelidir.

 

Bu sınıflar az satın alma gücüne sahip, çünkü ekonomik sınıfların C1, D ve E çok yüksek olması kapitalizme ilginç. Kapitalist ekonomi için ideal bir sahibi (non-sahipleri de dahil olmak üzere) tüm masrafları ve reinvestments 3 kez toplam harcama ödeme olmamasıdır. Ama kapitalist sistemde kar ve kazanç için hiçbir sınırı vardır. Böyle gelir vergisi gibi mekanizmalar aracılığıyla çekilen aşırı miktarda parçası olmak. Bireysel fiyatları küfürlü sayılır Ama eğer hükümet bu özel fazlalığın kar sınırlamak için müdahale edebilir.

 

Üretim araçlarının sahibi bilincine sahip ve kârlarını sınırlamak ve bunun çok reinvest Eğer üretken zinciri ve onun mirasını güçlendirerek kesin olacaktır.Yeniden yatırım bir bütün olarak topluma büyük yarar neden giderleri ve üreten işgali anlamına gelir.

 

Olmayan sahipleri uzmanlaşmak için gerekli kavramı varsa, o zaman takip etmek, yeni bilgi, yeni tekniklerin, yeni davranış yapıları, yeni paradigmalar için aramak ve sermayenin bir sahibi için çekici kılacak mesleğinin içinde bir farkı olabilir karlı bir iş geliştirmek istiyordu.

 

Olmayan bir sahibinin tüm rüya sermaye sahibi olmaktır.Rüya sahibi durumu muktedir Ve bir kez, sırayla güç almak gibi olur. Diğer paralel sürüklenme formlar da beden ve zihin ile tutarlı Kültürleştirme, eğlence peşinde, dünya görüşü, gibi deneyimli ...

 

Kapitalizm insana kaba değil, kullanımı hükümet tarafından düzenlenmesi gerektiği olmasıdır. Herkesin sağduyuya davet kâr daha adil ilgili tüm arasında paylaşılır ve böylece de kendi yükümlülüklerini paylaşan toplumun tüm ajanlar için gerekli kazanmak isteyen bir toplumda.

 

Ne zaman bir kayıp kar nedir?Sınır yaşam, onur, vicdan ve insan karakterinin bir hesaplanamaz hasar Sermaye insanların bir dizi korumak için dayatılan zaman. Kapitalist bir etkinlik hayatta, çevre, mülkiyet ve bireysel çabaların temel kurallarına göre düzenlenmelidir.

 

Başka bir sisteme kapitalizmin dökümü toplumu daha 500 yıl oturmuş olduğu çok sayıda sosyal değerler ile tinkering gerektirir. Gelirini daha adil sermaye gibi, iktidar, paradigma kayması bölünme aynı aşamalarını yerine yeni bir kriter aramak herhangi bir modeli.

 

Kapitalizm, ekonomik geri kalmışlık sorumludur? Değil. Adlı Brezilyalı ekonomik geri kalmışlık Sorumlu ajanların düşünmedir. İşletmeler bir kendini sürdürülebilir bir model için bir kültürü yaratmak gerekir, yırtıcı. Ayrıca daha iyi iş korumak ve böylece özel şirketlerde ajanların kapasite tahsisi artırmak için talimatlar ve bilgi sahiplerini yönetmek gerekir yoksulluk riski altındadır uygulanan olmayan ev sahiplerine yönetmeye çalışmaktadır aynı şekilde hükümet.

 

Genişleme veya daralma faktörü olarak Para: ekonomik çarpanı bir ekonomi hızlanan olup olmadığını belirler. Yani, insanlar çok mal ve hizmetler için talep anlaşmazlık için bir enflasyon faktörü oluşturabilir ekonomide para dolaşan eğer. Ama bu biraz rekabet var segmentlerinde hissedilir. Yeterli kaynağı ile segmentlerde bu etki anlamsız değildir.

 

Kapitalist dünyada, bir hükümet önlem ilk etkisini düzenlemek için diğer önlemlerle takip edilmelidir. Ve nasıl hükümet her zaman tam istihdam eylemlere piyasa davranışlarını ve denge için gerekli böylece ölçeğini tahmin önünde hareket etmelidir basamakla.

 

Hükümet gelecek için görülmemiş bir zararı olabilir üretim yapılarının fiziksel akışını belirleme modernizasyonu gecikme gibi yapısal alanlarda yatırımların geri olamaz.Devlet, büyüme sağlamak ve iş taleplerini, yani inşaat ve yollar, köprüler, eğitim, limanlar, havaalanları yenileme karşılamak için gerekli maddi faydaları ilerlemek gerekir ...

 

Vahşi kapitalizm ve sermaye kaçınma kapitalist sisteme aykırı.İlk insanlığın oluşumu ile icat edilmiş ve zaten her köklü bir baz değişimi yok etmek isteyen, haklar ve ikinci saygı değil, bir yırtıcı bir şekilde hareket etmek. Kapitalizm saf sosyalizm var. Ne farklı düşünce diğer kaynaklardan yöneten hem de sermayenin bölümüdür.

 

Herhangi bir sistemde o size eşlik edecek, çünkü sermaye kaçmaya çalışmayın. Kurulan değişim oranları ile uyum içinde yaşamayı öğrenmek. Gelecekteki döviz temelleri gelişmeye ve için insanlar mutlu olabilir. Dünya Savaşı diğer ülkelerde bir çok okudu ve Japonya ve geliştirilmiş ürün ve onların öğretim hizmetlerine döndükten sonra Japonca unutmayın.05/08/2014 - Max Diniz Cruzeiro
Eu quero participar!
Faça seu comentário

Critério

Crítica
Sugestão
Ideia
Desabafo
Elogio
Sentimento
Outro

Título


Somente palavras e/ou números

Seu comentário

Somente palavras e/ou números em português ou inglês
Limite de 500 caracteres.

Nota

-100 a +100

Cidade

Estado

País


Organização e ordenação de Registros Textuais
OortBook® organizando informações para melhor atendê-lo!

Só clicar na imagem para entrar na loja da comunidade Brasileira.
http://www.lenderbook.com/loja/
Deus é Onisciente, Onipotente e Onipresente.

O mesmo princípio é entregue em múltiplos padrões de comportamentos. As regras associativas de conexão com a vida dizem respeito a cada Coletivo da forma que esse COLETIVO melhor se adapte em se organizar.sadodsSOFTWARE ODS PARA UNIDADES EDUCACIONAIS E EMPRESARIAIS

Aplicativo web que consiste em um sistema que permite a gestão estratégica de ações em conjunto com indicadores, permitindo que um gestor alcance uma visão clara e objetiva sobre a situação da ação pretendida, sinalizando o seu grau de sustentabilidade em verde, amarelo ou vermelho. O sistema é um SAD (Sistema de Apoio a Decisão) ou Sistema de Suporte a Decisão, já que o aplicativo consegue tratar os dados e trazer resultados e informações que apoiam o gestor na sua tomada de decisão estratégica.

Requisitos de instalação

Ambiente de hospedagem php 7.4 ou superior Servidor de banco de dados Mysql

Configuração

Para configuração do sistema utilize o arquivo config.php e faça as alterações necessárias. O arquivo para instalação do banco de dados é o arquivo sadods.sql localizado na raíz do repositório.

Para seu primeiro login utilize o usuário sadods e senha sadods. Não esqueça de alterar sua credencial.

Conversando com Luiza Rosa:

#000565# Nossa Vida na Era Arbórea

Na Era Arbórea a maioria de nossas cidades eram em cima de árvores do tamanho das Sequoias. Havia grandes animais no solo, e muitos tigres perigosos, que caçavam principalmente crianças. A população se conectava de uma árvore para outra através de pontes suspensas de madeira. Eram muitos primatas que ficam circulando de uma árvore para outra, brincando com as crianças que se deslocavam de um andar para outro. Havia aproveitamento dos galhos laterais das árvores para utilizar a madeira das construçõs das habitações. Eram cidades inteligentes, planejadas, e muito belas em termos de harmonia arquitetônicas. Tínhamos sistemas de elevadores e sistema de Telecomunicações que permitia os moradores se comunicarem entre si dentro de nossas cidades Arbóreas.

Para um migrante adaptar sua alma ao Planeta Terra é necessário mais ou menos 1.000 nascimentos para moldar seu Plana A DENSIDADE das plantas e animais na produção de benefícios cooperados entre espécies.

Respondendo a Leitores, nas amarras das pontes suspensas nós tínhamos sistemas de extensores, que detectava uma tensão além da sustentação de uma árvore, quando a força da natureza derrubava uma das árvores, o que permitia que as outras árvores não fossem em efeito dominó deslocadas todas para o chão.

Nosso sistema educacional incentivava cada criança em seu processo de alfabetização a compor uma música para as árvores em Sustentação da Vida.

ArborKaligula gu ah gu ah malaga fá
Kaligula gu ah gu ah malaga fá

Apoteme Apoteme
De ri vaka kuru mi ah
sapotê sapotê vi ah
nokuru mi vanu ciká
emah lotu vi ah
o hum
o hum
o hum

shovia sapotê ciká
emah lotu vi ah
Apoteme Apoteme kuru mi ah

Kaligula gu ah gu ah malaga fá
Kaligula gu ah gu ah malaga fá

Arbor conecta Darma
Arbor conecta Darma
Arbor conecta Darma
o hum
o hum
o hum

Kaligula gu ah gu ah malaga fá
Kaligula gu ah gu ah malaga fá

Apoteme Apoteme
De ri vaka kuru mi ah
sapotê sapotê vi ah
nokuru mi vanu ciká
emah lotu vi ah
o hum
o hum
o hum


Kaligula era o nome da Árvore da minha casa Arbórea. E Apoteme o nome do fruto que ela gerava para nossa cidade Arbórea.

Sapoteme era o nome da flor de Lotus que a árvore Kaligula fazia a floração nos galhos e nas copas das árvores.

Arbor é a forma que chamávamos no Continente Arbóreo vários coletivos: Era árvore, era casa, era cidade, era estado, era país, era continente e também o planeta. ARBOR era um nome sagrado SEMELHANTE A PALAVRA VIDA. AQUILO QUE SEMEIA VIDA. Kuru mi significa em linguagem Arbóreo Criança, na forma que eu cunhei é a criança que gera uma ação de alguma coisa em relação a Kaligula (A Arbor) no sentido da conexão de Lotus, com o enlace da VIDA.

Em Arbóreo colocar o termo --- no --- antes de uma palavra significa negação do termo. nokuru mi vanu ciká

A tradução mais próxima para o Texto é:

nokuru mi vanu ciká (O Jovem/homem // A Jovem/Mulher vamos fundir)

emah lotu vi ah (Em emanação através da Flor de Lótus da Arvore Kaligula)

Respondendo leitores: sapotê é a forma carinhosa de falar FLOR FECUNDA DE UMA ÁRVORE.

Kaligula gu ah gu ah malaga fá (Traduzindo em Arbóreo é como se eu falasse que a árvore Kaligula geme forte com o vento). É uma qualidade da árvore ser firme e forte no solo dentro das cidades na ARBÓREA.

shovia sapotê ciká (A Flor fecunda caia fundindo-se)

emah lotu vi ah
o hum
o hum
o hum (A emana&ccdil;ão da flor de Lotus da Árvore Kaligula conduz a/ é a via / da Unidade)

Quando eu recuperei a música do equipamento Estelar talvez eu tenha errado a tradução correta da palavra conecta, que acredito ser o certo ser cone.

Arbor cone ah Darma
Arbor cone ah Darma
Arbor cone ah Darma

De ri vaka kuru mi ah (Faça a transformação da criança no sentido de...)

www.lenderbook.com/jornal/


www.lenderbook.com/redemax1/www.lenderbook.com/redemax2/

Kodomo - O jogo do ConhecimentoMamãe: a história de uma banana
Materiais para a produção de Filmes

Este sitio respeta su modelo económico. Si usted es capitalista como para darse cuenta de las ganancias en el consumo de nuestros productos y servicios a pagar el valor monetario en relación con una parte de mérito en su nombre. Si el modelo se piensa pago Socialista con algún beneficio social que puede contribuir a la actividad de LenderBook. Si su modelo de pensamiento es la participación comunista y extender su ventaja a nosotros como pago.

Max Diniz Cruzeiro

Electronics Technician - Centro Educacional de Taguatinga Norte - CETN

Bachelor of Statistics - Universidade de Brasília - UnB

Postgraduate in Clinical and Business Psychopedagogy - Universidade Católica de Brasília - UCB

MBA in Marketing and Social Networks - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Clinical Neuroscience - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Psychoanalytic Theory - Centro Universitário de Brasília - UniCEUB

Doctor PhD in Philosophy - Psychology: Cognitive - Bircham International University

Doctor Honoris Causa - Bircham International University

Self-taught Writer - Universidade Estelar à Distância

Self-taught Ufologist - Grupo Cientítico de Ufologia - EBE-ET

Specialist Self-taught in Remote Sensing - Universidade Estelar à Distância

Self-taught as a Structuralist of thought models - Universidade Estelar à Distância

Postgraduate in Strategic Intelligence and Management - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Interdisciplinary Neuropsychology - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Psychomotricity - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Human Rights - Universidade Católica de Brasília - UCB

Postgraduate in Neuro-learning - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Psychosomatic Psychology - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Self-taught Specialist in Neuro knowledge - Biblioteca Memorium da Via Láctea

Postgraduate in Psychodrama - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Cognitive Behavioral Therapy (Foco: Terceira Idade)- Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Educational Management - Escola Superior Aberta do Brasil - ESAB

Postgraduate in Neurolinguistic Programming (NLP) - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Biotechnology - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Educommunication - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Digital Journalism - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Creative economy - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in MBA in Design Thinking - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Crisis Communication in Public and Private Organizations - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate in Behavioral Economics - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in Functional Nutrition - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in EXECUTIVE MBA IN AGRIBUSINESS ECONOMY AND MANAGEMENT - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in Executive MBA in Strategic Advertising Management - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in Music Management - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in Theology and Culture - Faculdades Integradas AVM - UNYLEYA

Postgraduate Student in Sustainable development - Uniprojeção

Memória: No dia de lançamento do App-Web Fev[28]/2018 o banco de dados internacional foi frágil para identificar o idioma Português. As consultas somente desencadeavam informações corretas se as PALAVRAS NÃO ESTIVESSEM ACENTUADAS. Nossa solução será colocar uma função no campo BUSCA no qual a palavra colhida é transformada para uma palavra sem acento para gerar corretamente a busca no mysql.

"O que exatamente este estudo que você desencadeia irá causar em nossa mente?"

Aprofundamento

Pesquisa

Ocupação

Renda

Exercício para a mente

Reflexão

Novas tendências de raciocínio

Pacificação

Deixará os usuários mais "espertos" quanto a influência da excitação não autorizada

Avanço tecnológico

Possibilidades de integração

Senso crítico

Serve para guia de consulta

Serve para relações jurídicas

Autodiagnóstico clínico (quando a pessoa percebe a tendência no seu cérebro, pela familiaridade do tema ela se distancia do fluxo de pensamentos)

Mais estabilidade interna e externa

 

Obs.: são razões multidimensionais, não dá para pensar linearmente.http://www.lenderbook.com/oort/

:: A LenderBook recebe as seguintes moedas de troca por suas atividades:

# Conhecimento;

# Benefícios;

# Dinheiro em Espécie;

# Melhorias;

# Expansão Programada;

# Bens, produtos e Serviços;

# Valoração de nossas atividades (Imagem);

# Destaque e Reconhecimento

# Canalização de recursos para nossos players a fim de que o desenvolvimento percebido contemple nossas atividades.

Os pagamentos seguem de acordo com o Modelo de Percepção Econômica de nossos Clientes cuja base principal é a visualização de um BENEFÍCIO DE NOSSO CLIENTE em que uma parcela do GANHO DE NOSSO CLIENTE é revertido em moeda de troca para a Atividade da LenderBook de acordo com a consciência do CLIENTE. Nossos clientes estelares podem efetuar o pagamento conforme os meios legais estabelecidos dentro de seus agrupamentos e seus parceiros no planeta terra.

Max Diniz Cruzeiro

Agradecemos a todos os nossos Clientes Estelares que já efetuaram o pagamento das atividades nos encaminhando via telepatia projetos para a LenderBook COMO FORMA DE PAGAMENTO.

Agradecemos todos os nossos Clientes Capitalistas que já efetuaram a compra de nossos livros através da AMAZON

Agradecemos nossos Clientes Comunistas, em especial a Coreia do Norte, por INTERMÉDIO de sua Embaixada, pela retribuição inicial de um Jantar EM SUAS INSTALAÇÕES, como pagamento de nossas contribuições até o momento.

Agradecemos aos nossos Clientes Socialistas, principalmente amigos que contribuiram extendendo benefícios em suas horas de recreação, lazer e alimentação.

##########-------##########
In this month of November of the 2017, 138 Federated Units around the world will receive a Commemorative Seal of Excellence in Education reaching more than 90% of citizens with more than 15 years of literacy in their locality.The information was taken from the wiki at the link:

https://pt.wikipedia.org/wiki/Lista_de_países_por_índice_de_alfabetização
##########-------##########
O TRABALHO ACIMA É SOBRE REDES NEURAIS: ACESSE A IMAGEM"
CLIQUE NA IMAGEM ACIMA: Neuroempreendimentos Aqui ensinamos você montar a Rede Neural de sua Atividade Empresarial!

:: Relatório do Concurso Whatsapp

Torno público todo o aprendizado, do concurso Whatsapp, que já encaminahdo para o SENADO FEDERAL e para o MINISTÉRIO DO PLANEJAMENTO.

O intuito deste informativo é a leitura seletiva, para que cada setor apenas adquira a informação relativa a sua área, caso você deseja fazer a leitura integral será de responsabilidade do leitor em saber das informações aqui catalogadas. É permitido divulgar essa informação nestes moldes para quaisquer seguimentos. (37 páginas de word) Para acessar entre na LenderBook

Atenciosamente,

Max Diniz Cruzeiro

LenderBook Company

www.lenderbook.com
100% of the production of texts is in Portuguese!
95% of text production is in English!
90% of the production of texts is in Spanish!
The records from 2105 to 52104 is a great mechanical phrase writing experiment crafted in excel!

ADIÇÃO (17/Jul/2017) NO SITE LenderBook

INSAUT MATERIAL PRINCIPAL DA LENDERBOOKListar índice completo...

Previsão para Setembro de 2016


O TRABALHO ACIMA É SOBRE REDES NEURAIS: ACESSE A IMAGEM"
CLIQUE NA IMAGEM ACIMA: Neuroempreendimentos Aqui ensinamos você montar a Rede Neural de sua Atividade Empresarial!


The film contains technology information!


Release (Book of Knowledge): Pay for this book the price of a Fast Food your city in our donation systems (paypal or Pague seguro).

Lançamento (Livro do Conhecimento): Pague por este livro o preço de um Fast Food da sua cidade em nossos sistemas de doações (Pague seguro ou paypal).


Version Original +- 4,3 MegaBytes
].....[
Version with Art +- 75 MegaBytes
].....[
Doando você estará ajudando alguém através de nossos projetos


Amigos,
Bom dia,
Ofereço serviços de impressão a Laser frente e verso de excelente qualidade:
Regra: o trabalho deve estar digitalizado e não necessitar de qualquer tipo de revisão
Especificação: Folha A4
Valores:
Apenas toner preto: 15 centavos cada página
Com toner colorido: 30 centavos cada página

Obs.: Não é serviço de xerox a qualidade é igual a impressão de livro. Não fazemos desconto. Os valores de impressão para este tipo de serviço no mercado é de 25 centavos para toner preto e 1 real para toner colorido.
Se souberem de algum estudante que queira imprimir algum trabalho de alta qualidade repasse o meu e-mail por favor. Conforme o volume entrega no dia seguinte. Serviço realizado no período noturno. Necessário pedir com antecedência para entrar na fila de impressão.
Enviamos o material impresso através dos Correios para sua casa (Impressão + custos de envio). Aproveite a oportunidade selecione nossos textos que enviamos para você o seu arquivo digital impresso. Pagamento antecipado via paypal ou pagseguro.
lenderbook@gmail.com

A rede social da Cultura Brasileira
Disponível para todos que nutrem um amor inconfundível por esta pátria chamada Brasil.

Uma iniciativa do Ministério da Cultura - Governo Federal
Site designed and supervised by Clinical Neuroscientist.

Site desenvolvido e orientado por Neurocientista Clínico.

Max Diniz CruzeiroWelcome to Heavenly groupings

The brothers who are outside the celestial vault,

thanks for your existence,

Come to us all that comes from you what is good,

Is made a conscious and collective will,

On Earth as elsewhere

Let us be worthy of our own support

Spare us the misunderstanding that arises from our essence

Just as we are able to reflect and

limit the badly that arises within us and in relation to other beings

If you know of any fault of mine, show me the way to recover.

To build together a heavenly nation for the common good.

Bem-Vindos aos agrupamentos Celestiais

Aos irmãos que estão fora da abóboda celeste,

obrigado pela sua existência,

Venha a nós tudo o que procede de ti que for bom,

Seja feita uma vontade consciente e coletiva,

Assim na Terra como em outros lugares

Sejamos merecedores de nosso próprio sustento

Perdoai-nos a incompreensão que aflora de nossa essência

Assim como somos capazes de refletir e limitar o mal que aflora dentro de nós e em relação a outros seres

Se souberes de alguma falta minha, me mostre o caminho para me recuperar.

Para construirmos juntos uma nação celestial para o bem comum.

We need financial resources for the translation of our texts and if you are able to perceive a human gain in your life with our information please consider donating to our activity.

Nós necessitamos de recursos financeiros para a tradução de nossos textos e se você é capaz de perceber um ganho humano em sua vida com nossas informações favor considerar a possibilidade de fazer doações para nossa atividade.

The star contains more than 2,000 pages of information!
Insaut - Pular Informações corporativas e ir para o texto


10 ANOS DE LENDERBOOK

INSAUT TOP